Neden FEA

Sadece eğitime dayalı değil ulaşması zor kişi ve kurum sahiplerine en kısa zamanda tek maille ulaşabildiğinden.

Farklı Eğitimler Akademisi

FARKLI EĞİTİMLER AKADEMİSİ

KONUSUNDA UZMAN PROFESYONEL EĞİTİMCİLER

FARKLI EĞİTİMLER AKADEMİSİ'nde

MARKA KİŞİLER NETWORKU

Eğitimleriniz sonrası öğrencilerinize Amerika Nevada Üniversitesi TGBCA Onaylı Sertifika..

SADECE FARKLI EĞİTİMLER AKADEMİSİNDE
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Farklı Eğitimler Akademisi FEA, Türkiye'de de kendi dalında uzmanlaşmış Akademik kariyer ve konusunda söz sahibi kişileri ve kurumları bir araya getiren; Bu birliktelikle Eğitim ve Workshop paylaşımları değil; birikimlerini doğru hedef kitlelerle istedikleri mekan ve zamanlarda kendi belirledikleri ücretler ve tahsilat yöntemleri ile istedikleri zamanda sunabildikleri,sadece üyelere açık bir özel platfotmdur.

Bu özel platformun ana amacı, eğitim ve workshop arzı haricinde üyelerin periyodik aralıklarla bir araya gelerek bilgi alışverişlerinde bulundukları,kendi aralarında iş geliştirme - yönlendirme yapabildikleri sosyal bir networktür.

FEA Üyeleri, tüm eğitim ve konuşmalar üzerinden hedef kurum ve kişilere lanse edilebilir, pazarlama ve RP çalışmaları için özel bir bütçe harcamasına gerek duymazsınız. Sosyal network anlamında ise çok özel bir gruba katılabilirsiniz.

Farklı Eğitimler Akademisine sizde katılmak isterseniz, gerçekten farklı iddialı ve bir nevi şahsına münhasır bir uzmanlığınız üzerine bilgilerinizi ve tecrübelerinizi hem kurumsal hem de bireysel kitlelerle paylaşıma açmak isterseniz, farklı eğitimler akademisi ile iletişime geçebilirsiniz.